Придумати
і записати визначення до слова «Матір» (3-Б клас)
3.Пісня
2-Б класу про вишиванку
4.Вірші
про маму
5.Пісня
1-А класу про маму
6.Сценка
(мама з дочкою)
7.Пісня "Що посієш, те й пожнеш"
Мілад
Уже настала тепла і
квітуча весна. Сонечко обігріває нашу Землюлагідно і ніжно, наче мама пестить свої малюків. Не випадково порівнюють
весну з Матусею.
Альфред Адлер – відомий австрійський психолог, психотерапевт,
засновник індивідуальної психології, який народився 7 лютого 1870 ру Відні і
помер 28 травня 1937 р у Великобританії.
Чому мене зацікавили
роботи цього вченого? Наскрізь вони пронизані дитячою психологією, поясненнями
певної поведінки дітей, яка впливає в майбутньому на життя вже дорослої особи.
«Щасливі діти – успішна країна» рекомендує фільм для перегляду
дітям з 10 років. Бажано, після перегляду, дорослимпровести бесіду з дітьми, знайти уособлення,
символи та зробити висновки.
Тема : "Піратська вечірка" (позакласний захід з математики)
Мета: Повторити та закріпити таблицю множення чисел, повторити склад трицифрових чисел, закріпити знання учнів про одиниці вимірювання об"єму; розвивати логічне мислення школярів, математичні здібності, кмітливість, зв"язне мовлення, вміння використовувати здобуті на уроках знання в житті, ознайомити з особливостями роботи таких професій, як: охоронець, хостес, бармен, фотограф, журналіст; виховувати культуру поведінки під час розваг, дружелюбність, уміння грати в команді, уміння підтримати друзів, створювати сприятливий психологічний клімат в дружньому колективі, дотримуватися дрес-коду, а також вести здоровий спосіб життя.
Перед тим, як прищеплювати моральні цінності дітям молодшого шкільного віку, а саме 6-10 років, варто виявити зовнішні чинники, які позитивно впливають на внутрішній стан дитини.
Найкраще це зробити за допомогою вправи "Дерево щастя" Для цього спочатку потрібно налаштувати дітей, виконати ряд додаткових вправ, за допомогою яких діти зможуть зосередитися на даному питанні. Можна увімкнути легку музику, це допоможе розслабити діток та позитивно налаштувати. Тільки після цього варто переходити до виконання вправи "Дерево щастя".
Це творча робота кожної дитини, тому дерево у кожного вийде різним: у когось це буде аплікація з сердечками, хтось може виготовити крону дерева у вигляді ручок, хтось намалює малюнок.
Важливою умовою є те, щоб дитина проговорила що саме заховано у її "дереві щастя". Таким чином ми можемо привідкрити внутрішній світ кожної дитини і зрозуміти, які зовнішні фактори позитивно впливають на її психо-емоційний стан.
Потім, якщо поняття, які дитина заховала в "дереві щастя" відносяться до сімейних цінностей та є високоморальними, то під час релаксації їх можна закріпи в загальне поняття "щастя".
На одной сказочной Волшебной Поляне, недалеко от большого озера с черной водой, которое прозвали Черным озером, где обитал злой Ветер, рос крепкий, старый, ветвистый Дуб. Он был такой большой и смелый, что своими огромными ветками закрывал от Ветра-Злодея тонкий и хрупкий ствол молоденькой белокорой Березки, что росла рядом. Она была совсем юная, тоненькая, хрупкая, бледненькая, но такая красивая и жизнерадостная, что птицы в небе останавливались в полете, чтобы посмотреть на ее красоту.